درمان کلیه های فاسد و دیالیزی توسط پرفسور خرسند

درمان کلیه های فاسد - درمان افراد دیالیزی


باز هم روش ابتکاری پرفسور خورسند در زمینه درمان کلیه های فاسد نتیجه داد و با بیدار و فعال کردن « سیستم دنسروخ بدن » مریض، توانستند  کلیه هائی که سالیان دراز فاسد بودندو بیکار در بدن آویزان بودند، و بناچار مریض را هر روز دیالیزی ادرارش را خارج میساختند، و مریض وابسطه به مرکز دیالیزی شهر میساخت، دوباره کلیه هارا تمیز و فعال کند و بیمار را بی نیاز از دستگاه دیالیز نموده و از وابستگی به بیمارستان آزاد نماید، که با دل راحت در کنار خانواده به مسافرت دور هم برود.
این کشف بی نظیر که ناممکن های درمانی پزشکی امروزی را ممکن میسازد تحول و رنسانس بزرگ در دنیا، و بی سابقه است.

 

تصاویر زیر مربوط به آقای ح.آران از شهرستان زنجان که هفته دو الی سه بار دیالیز می شد اکنون توسط سیستم خود درمانی جناب اقای پروفسور خرسند کاملا"  درمان شده اند و به فعالیت روزمره خود مشغول است.

 

آقای آران قبل از درمان همانطوریکه ملاحظه می کنید روی تخت بیمارستان و در حال انجام دیالیز می باشند که تصمیم گرفته اندکه از  روش پروفسور خرسند که بدون استفاده از داروهای شیمیای می باشد درمان خودشان را دنبال کنند که الحمدالله نتیجه گرفته اند و به حیات طبیعی خود ادامه می دهند.تصاویر بعدی بعد از درمانن وی می باشد  .

 

/ 4 نظر / 240 بازدید
بلاگ دایر

وبلاگ خود را به فهرست وبلاگ های فارسی اضافه کنید. www.blogdir.ir

پارسا

سلام جناب حیدری روش آقای دکتر خرسند برای هر نوع بیماری کاربرد ندارد. اگر دقت کنید چند هزار بیمار در طی این سالها به ایشان مراجعه نموده اند ولی نتایج مثبتی نگرفته اند(ممکن است بفرمایید بیماران نسخه ایشان را به درستی انجام نمیدهند ولی اینطور نیست،آمار پرونده هایی که نتیجه نگرفته اند بسیار زیاد است ) ولی اگر بیشتر دقت کنید هیچ خبری از درمان بیمارهای مغزی و عصبی نمیباشد(حتی یک مورد) زیرا درمان سلوهای عصبی و مغزی به راحتی نیست. (دقت کنید حتی یک مورد درمان پارکینسون و یا اختلال عصبی ندارد) سایت دکتر خرسند وقتی یک نفر کلیه اش درمان میشود کلی عکس و مطلب روی سایت میزند ولی وقتی ازشون بخواهید که یک نمونه درمان مثلا پارکینسون و یا ام اس معرفی کنند، پاسخ میدهند محرمانه است و نمیشود. خلاصه اینکه لطفا در زمینه درمان با این روش مبالغه کردن و با روحیه بیماران بازی نمودن خوب نیست. مخصوصا نوشتن این جمله "درمان کلیه بیماریهای صعب العلاج" تا زمانیکه هنوز درمان خیلی بیماریها با این روش صورت نگرفته در وبلاگ واقعا مبالغه است،

پارسا

اگر واقعا روش ایشان برای همه بیمارهای صعب العلاج کاربرد دارد یک مورد درمان تیک عصبی را معرفی کند. یقینا اگر از ایشان بخواهید پاسخ میدهند محرمانه است و بیمار راضی نیست. در صورتیکه برای درمان بیماریهای دیگر بوق و سرو صدا راه می اندازند.

احمدی

ین هم نوشته ای یک بیماری که برای درمان زگیل به دکتر خرشند مراجعه کرده و شرایطش بدتر شده است http://www.khorsand.org/main/mt-comments.cgi?entry_id=1960