درمان موثر و اساسی بدون نیاز به دارو و بدون ریسک از عوارض دارو و شیمیائی ها، میس

دیگر سرطان آدم نمی کشد

 

جناب آقای پروفسور خرسند کاشف سیستم خوددرمانی

 

از سمت راست به چپ: نویسنده وبلاگ(حیدری) جناب اقای پروفسور خرسند (نفر وسط) و استاد ارجمند جناب آقای امامی

 

 

خوشبختانه همانطور که انتظارش میرفت « غذادرمانی » پرفسور خورسند دوباره معجزه کرد، و از اجرای اولین نسخه ایشان، مکرر از جانب خانواده پارسا کوچولو گزارشهای خوب و خوشحال کننده رسـید و این کودک بسیار نحیف و سرطانی و بستری و ناتوان و بی تحرک قبلی
مکررخبراز بهتر شدن و شاد شدن و حرکت کردن و اخیرا فوتبال بازی کردن رسیده
- اخیرا خانواده پارسا کوچولو، در تایید گزارشات خود، از خوشحالی عکس و ویدئو بازی کودک را هم فرستاده اند که ناباورانه نه دیگر دربستر ودر خطر مرگ نیست بلکه کودک دلبند آنها قاه قاه کنان فوتبال بازی میکند.

تصاویر فوق در دیماه 1391 تهیه شده و این بیمار توسط پروفسور خرسند درمان شده اند.

در ماههای گذشته دو دختر حردستاه به روش سیستم خود درمانی جناب ااقی پروفسور درمان شدند که خود از نزدیک شاهد سلامتی یکی از انها در تهران بودم که خیلی جنب و جوش و فعال بود و کاملا سرطان ور درمان شده که اصل ماجرا به شرح ذیل می باشد:

ا خبر شدیم که امروزنهم مهرماه 1391 از طرف بیمارستان محک تهران تلفنی از پرفسور خرسند که در سفر موقت ایران هستند، دعوت بعمل آوردند که در جلسه مشاوره پزشکان و مسئولین بیمارستان برای رایزنی روش « غذادرمانی » ایشان شرکت کنند، که ایشان فرمودند فعلا در تهران نیستند و در بوشهر تشریف دارند و مقرر شد جلسه را به وقت مناسب دیگری موکول کنند، انشالله « روش غذادرمانی » بی ضرر و پرفایده ابتکاری ایشان، در بیمارستان محک تهران هم، منشاء خدمات بازهم گسترده تر برای هموطنان در ایران میشود.

 

عسل در اولین روزها در بیمارستان/عسل در روزهای غذادرمانی در خانه/ عسل پس از درمان با روش غذادرمانی پرفسور خرسند.

 

ملیکا از بالا به پایین در اولین روزها در بیمارستان/ملیکا در روزهای غذادرمانی در خانه/ ملیکا پس از درمان با روش غذادرمانی پرفسور خرسند.

/ 2 نظر / 82 بازدید
بلاگ دایر

وبلاگ خود را به فهرست وبلاگ های فارسی اضافه کنید. www.blogdir.ir

پارسا

سلام جناب حیدری روش آقای دکتر خرسند برای هر نوع بیماری کاربرد ندارد. اگر دقت کنید چند هزار بیمار در طی این سالها به ایشان مراجعه نموده اند ولی نتایج مثبتی نگرفته اند(ممکن است بفرمایید بیماران نسخه ایشان را به درستی انجام نمیدهند ولی اینطور نیست،آمار پرونده هایی که نتیجه نگرفته اند بسیار زیاد است ) ولی اگر بیشتر دقت کنید هیچ خبری از درمان بیمارهای مغزی و عصبی نمیباشد(حتی یک مورد) زیرا درمان سلوهای عصبی و مغزی به راحتی نیست. (دقت کنید حتی یک مورد درمان پارکینسون و یا اختلال عصبی ندارد) سایت دکتر خرسند وقتی یک نفر کلیه اش درمان میشود کلی عکس و مطلب روی سایت میزند ولی وقتی ازشون بخواهید که یک نمونه درمان مثلا پارکینسون و یا ام اس معرفی کنند، پاسخ میدهند محرمانه است و نمیشود. خلاصه اینکه لطفا در زمینه درمان با این روش مبالغه کردن و با روحیه بیماران بازی نمودن خوب نیست. مخصوصا نوشتن این جمله "درمان کلیه بیماریهای صعب العلاج" تا زمانیکه هنوز درمان خیلی بیماریها با این روش صورت نگرفته در وبلاگ واقعا مبالغه است،